(021) 2269 5704

نرم افزار مدیریت ساختمان، آپارتمان و مجتمع مسکونی

نرم افزار مدیریت ساختمان به منظور سهولت در امر محاسبه دقیق و سریع شارژ ساختمان طراحی شده است. محاسبه عملیات مالی در مجتمع‌ مسکونی پرجمعیت بسیار طاقت‌فرسا و وقت‌گیر است. این امر با نرم افزار مدیریت مجتمع مسکونی که جامع و کاربردی است، آسان خواهد شد.

سیستم مدیریت شارژ ساختمان در واقع نرم افزار مدیریت ساختمان است که برای طراحی سایت مجتمع مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به مدیران مجتمع‌های مسکونی و تجاری این امکان را می‌دهد تا اطلاعات و ریز عملیات مالی مانند ثبت، محاسبه و نگهداری هزینه‌های ساختمان و فعالیت‌های مدیریتی ساختمان را به صورت یکپارچه و آسان انجام دهند، درواقع این سامانه یک سیستم کامل مدیریت برج، آپارتمان و ساختمان است. این مهم به‌ کمک چند فرایند ساده مانند دریافت، پرداخت و صدور قبض انجام می‌گیرد. ساکنان مجتمع‌های مسکونی و تجاری نیز به کمک سیستم مدیریت شارژ ساختمان تمام عملیات مالی مربوط به ساختمان خود را به صورت آنلاین و سریع انجام می‌دهند. به‌ علاوه ساکنان از ریز عملیات مالی و گردش حساب ساختمان، گزارش بیلان سالیانه ساختمان، صورت جلسات هیئت مدیره، اطلاعیه‌ها و عملکرد مدیریت اطلاع می‌یابند. برای ایجاد امنیت در نگهداری از اطلاعات سیستم مدیریت شارژ ساختمان ، تمام داده‌ها در سرورهای مجهز نگهداری می‌شوند که توسط آنتی ویروس‌ها و مکانیزم پشتیبانی اطلاعات تجهیز شده‌اند.

از مزایای دیگر نرم افزار مدیریت مجتمع مسکونی آساگرافیک امکان بایگانی اطلاعات و نمایش ریز عملیات توسط اینترنت است.

امکانات بخش کاربری (واحدها) نرم افزار مدیریت ساختمان آساگرافیک:

امکانات بخش مدیریت (هیات مدیره) نرم افزار مدیریت ساختمان آساگرافیک:

برای آگاهی از تعرفه قیمت‌ و پلن‌های نرم افزار مدیریت ساختمان با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: سیستم مدیریت شارژ ساختمان | نرم افزار مدیریت ساختمان | نرم افزار مدیریت آپارتمان | نرم افزار مدیریت مجتمع مسکونی | مدیریت برج | شارژ ساختمان | نرم افزار حسابداری ساختمان
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram