(021) 2269 5704

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای تنها برنامه نویسی و طراحی قالب نیست، بلکه ارائه وب سایتی استاندارد با کدنویسی مطابق با استاندارهای جهانی W3C و طراحی جایگذاری اصولی اجزاء آن سایت است. وب سایت ها بر اساس موارد مختلف رده بندی می‌شوند. استفاده از قالب های آماده رایگان که اکثرا بهینه نیستند، امنیت بالایی ندارند و ممکن است کدنویسی استانداردی هم نداشته باشند و از همه مهمتر نیاز مشتریان را مرتفع نمی‌سازند.

طراحی قالب اختصاصی با امکاناتی که برای بازار هدف کارفرما و نیاز کاربران آن ایجاد می‌شود، به جذب بازار کمک خواهد کرد. طراحی وب سایت حرفه ای به گونه است که یک قالب اختصاصی، با گرافیک مناسب زمینه فعالیت شرکت، دارد، کاربرپسند است و کاربر به‌راحتی به تمامی بخش‌ها دسترسی دارد.

از نظر برنامه نویسی و استفاده از شیوه‌های متفاوت کدنویسی، طراحی سایت حرفه ای باید به‌گونه باشد که تمامی عملیات و پردازش‌های کاربر با سایت به درستی صورت گیرد، امنیت وب سایت بالا باشد، با مرورگرهای مختلف انطباق داشته باشد و به‌شکلی صحیح نمایش داده ‌شود و مطالب به شکلی بهینه سازی شده (سئو) با کلمات کلیدی مرتبط و مناسب نوشته شده باشد.

طراحی وب سایت حرفه ای به شکل داینامیک می‌تواند با سیستم مدیریت محتوا اجرا ‌گردد، تا مدیران شرکت پس از ساختن وب سایت بتوانند به‌راحتی مطالب را ویرایش کنند. سهولت در استفاده از وب سایت چه برای کاربران و چه برای مدیر سایت امری مهم و درخور توجه است، وب سایتی که گیج کننده باشد و نتواند با مخاطب ارتباط برقرار کند و وب سایتی که مدیر آن نتواند اطلاعات جدید را به‌راحتی وارد صفحات کند، عملا یک وبسایت مرده به حساب می‌آید.

و اما چرا طراحی سایت حرفه ای؟

طراحی وب سایت حرفه ای و استاندارد در دنیای مجازی، شما را هر چه سریعتر به بازار هدفتان نزدیک خواهد کرد و شما کاربرانی همیشگی خود را خواهید داشت. این مسئله در جایگاه شما در دنیای مجازی و همچنین تجارت شما تاثیری مستقیم دارد. مخاطبانی که در اینترنت به دنبال نیاز خود هستند تنها از طریق وب سایت با شما در تماس خواهند بود، در نتیجه داشتن یک پایگاه اینترنتی با یک طراحی سایت حرفه ای، نماینده‌ای مناسب در دنیای مجازی برای شماست.

 

نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای توسط گروه طراحان آساگرافیک را مشاهده نمایید.

برای آگاهی از تعرفه قیمت‌های طراحی وب سایت حرفه ای با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی سایت حرفه ای | طراحی وب سایت حرفه ای | آساگرافیک
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram