(021) 2269 5704

سامانه پیام کوتاه (بهترین پنل اس ام اس تبلیغاتی)

افزایش چشمگیر شبکه‌های مخابراتی و محبوبیت پیام‌رسانی از طریق اس ام اس در مردم سبب شد تا سامانه پیام کوتاه (سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی) ایجاد گردد. سامانه پیامکی یکی از راه‌های بازاریابی در بین انبوهی از انواع بازاریابی از طریق رسانه‌ها مانند تلویزیون، رادیو، وب سایت و مجلات است. استفاده از بهترین پنل اس ام اس تبلیغاتی نسبت به روش‌های دیگر موثرتر است، زیرا همه افراد گوشی همراه خود را همیشه در کنار خود دارند و صد‌در‌صد پیام‌ها را دریافت می‌کنند. سامانه پیام کوتاه در‌حال حاضر یکی از ارزانترین راه‌های تبلیغاتی است که شما با کمترین هزینه بیشترین بازدیدکننده را خواهید ‌داشت.

شما با هدفمند سازی بهترین پنل اس ام اس تبلیغاتی خود، می‌توانید تنها برای اقشار خاصی که مد نظر دارید پیامک ارسال کنید، به طور مثال: ارسال از طریق شهر و کدپستی، براساس اصناف خاص (پزشکان یا وکلا)، براساس سن و جنسیت، ارسال از نقشه گوگل و ارسال پیام کوتاه فردی و گروهی. از دیگر امکاناتی که سامانه پیامکی دارد، ارسال هوشمند در زمان مشخص است، نیازی نیست که برای ارسال پیام کوتاه به اینترنت متصل باشید و یا همان لحظه درخواست دهید، بلکه شما با تعیین زمانی خاص برای پنل اس ام اس تبلیغاتی می‌توانید ارسال پیام کوتاه را برای وقتی که در نظر دارید مشخص کنید. بسیاری از مواقع نیز نیاز است که پیام کوتاه را در لحظه، به مخاطبان برسانند و برای این امر سامانه پیامکی راهی مناسب برای ارتباط با مخاطبان در لحظه است.

کاربردهایی که سامانه پیام کوتاه در ارتباطات ما ایفا می‌کند شامل ذخیره شماره مشتریان در پایگاه سامانه پیامکی، اطلاع‌رسانی به مشتریان برای رویدادهای جدید مانند اخبار، تبلیغات، خدمات و محصولات جدید، تبریک اعیاد و تسلیت، فرستادن پیام دعوت به اعضا و مدیران و اینکه از آمار تبلیغات منتشر شده مطلع خواهید شد.

استفاده از پنل اس ام اس تبلیغاتی به ‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی مناسب برای حفظ مشتری بکار گرفته می‌شود. با یادآوری فعالیت و خصوصیات کارتان به مشتری اطمینان دهید که در کنار او و آماده برای ارائه خدمات هستید. باید در نظر داشت که امروزه هیچ خدماتی بدون ارائه تبلیغات، گسترده نخواهد شد و آساگرافیک با ارائه سامانه پیامکی (پنل باکس) و استفاده از بهترین پنل اس ام اس، این مهم را برای شما فراهم می‌سازد.

 

برای آگاهی از تعرفه قیمت‌های سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: سامانه پیام کوتاه | سامانه پیامکی | پنل اس ام اس تبلیغاتی | بهترین پنل اس ام اس | سامانه پیامک تبلیغاتی | سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram