(021) 2269 5704

طراحی و ساخت وبسایت

طراحی وبسایت حرفه ای یکی از فعالیت‌های اصلی آساگرافیک در حوزه نشر الکترونیک است. ما ساخت وبسایت را از سال 1385 شروع کرده‌ایم و تا امروز توانسته‌ایم بالغ بر صدها وبسایت را منتشر نماییم. مشخصه اصلی در نمونه کارهای ما، گرافیک جذاب و کاربرپسند و برنامه نویسی استاندارد و بهینه است.

طی سالهای فعالیت‌مان، به این تجربه دست یافته‌ایم که یک سایت هر چقدر هم که از نظر برنامه نویسی و محتوا غنی باشد ولی این گرافیک سایت و کاربر پسند بودن (User Friendly) هست که بیشتر کاربران را در آن سایت ماندگار می‌کند. به همین سبب، گرافیک وب برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است که این شاخصه را شما می‌توانید در نمونه سایت های طراحی شده توسط ما ملاحظه نمایید.

مراحل طراحی و ساخت وبسایت در آساگرافیک

پیش از طراحی وبسایت طی یک یا چند جلسه که به همراه کارفرما یا نماینده‌اش برگزار می‌شود، یک استراتژی و راهکار اساسی برای سایت تعیین می‌گردد که بر اساس کسب و کار و موضوع وبسایت است. اگر کارفرما درخواست بهينه سازي سايت را هم داشته باشد، کلمات کلیدی و همچنین وضعیت رقبا آنالیز می‌گردد.

در گام بعدی برای ساخت وبسایت باید نقشه سایت و صفحات آن مشخص شود. ساختار سایت تعیین گردد یعنی اینکه سایت قرار است به صورت برنامه نویسی اختصاصی طراحی گردد و یا از سیستم مدیریت محتوای سایت (CMS) استفاده شود. همچنین در این مرحله از ساخت وبسایت، هاست و دومین مورد نظر تعیین می‌شود.

آگاه شدن از سلیقه و نظرات کارفرما و انتخاب طرح گرافیکی برای ساخت وبسایت، ترکیب رنگ قالب سایت و مشاهده نمونه سایت های طراحی شده توسط ما نیز در این گام انجام می‌گیرد تا به سلیقه و نقطه نظرات کارفرما نزدیک شویم.

پس از تعیین همه‌ی این موارد و بر اساس تعرفه طراحی سایت، قیمت طراحی سایت کارفرما تعیین می‌گردد.

گام بعدی طراحی قالب سایت منطبق بر درخواست‌های کارفرما می‌باشد. معمولا برای طراحی قالب وب سایت، نمای صفحه اصلی و یکی از صفحات داخلی به کارفرما ارائه می‌گردد. کارفرما در این مرحله می‌تواند نقطه نظرات خود را برای ویرایش قالب سایت متذکر شود تا پس از تایید آن وارد مرحله اجرا و برنامه نویسی گردیم. در این مرحله سایت به گونه ای طراحی می‌شود که با همه‌ی مرورگرها سازگار باشد و همچنین ساخت وبسایت با ساختار الگوریتم موتورهای جستجوگر همسان باشد. اگر  کارفرما می‌خواهد وبسایتش ریسپانسیو باشد و به خوبی در صفحه نمایش‌های مختلف نمایش داده شود، با در نظرگرفتن تعرفه طراحی وبسایت های ریسپانسیو این امکان برای او فراهم می‌گردد.

پیاده سازی و برنامه نویسی و آماده سازی سیستم مدیریت محتوا مرحله دیگر در این گام است که بر اساس ایده‌ها و امکانات درخواستی کارفرما با تکنولوژی روز و استفاده از شیوه‌های نوین برنامه نویسی مانند PHP، CSS3 و HTML5 و همچنین در صورت نیاز استفاده از JQuery و MooTools برای پویایی وبسایت، صورت می‌گیرد.

طراحی وبسایت در این گام به پایان می‌رسد. همچنین تست سایت و بر طرف کردن خطاهای احتمالی آن و سپس آپلود، مراحل پایانی این گام است.

گام بعدی که برای گسترش و بهره‌برداری مؤثر از سایت انجام میگیرد، افزودن محتوا و همچنین پشتیبانی وبسایت کارفرما در طول سال می‌باشد.

بطور کلی ما طراحی وبسایت را به چهار گروه اصلی تقسیم می‌کنیم:

 

برای آشنایی بیشتر از نمونه کار طراحی وبسایت بازدید فرمایید.

برای آگاهی از تعرفه طراحی سایت، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی وبسایت | ساخت وبسایت | قالب سایت | تعرفه طراحی سایت | قیمت طراحی سایت | نمونه سایت های طراحی شده | طراحی سایت اختصاصی | سیستم مدیریت محتوا | بهينه سازي سايت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram