(021) 2269 5704

خدمات بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو یا SEO به معنای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر (Search Engine Optimization) است. خدمات بهینه سازی وب سایت یا SEO به مجموعه‌ای از فعالیت‌های تخصصی گفته می‌شود که روی وب سایت شما انجام می‌گیرد تا در نتایج موتورهای جستجوگر در رتبه‌های بالا قرار گیرید. بهینه سازی به وب سایت، امکان دسترسی به ترافیک و بازدیدکننده‌ بیشتر را از طریق موتورهای جستجوگر مانند Google ,Yahoo و Bing می‌دهد.

هرچه رتبه‌ سایت (Page Ranking) شما بالا رود در واقع یافتن شما در دنیای مجازی آسان‌تر می‌گردد و کاربر (بازار هدف) امکان دسترسی سریع به شما را خواهد داشت. رتبه‌ سایت همان اعتبار سایت است و بالابردن این اعتبار یکی از اهداف مهم ما در سئو می‌باشد.

اولین نکته‌ای که در بهینه سازی وب سایت باید آن را بررسی کنید، واژگان کلیدی است که در وب سایتتان وجود دارد. واژگان کلیدی کلماتی هستند که در موضوع اصلی، مطالب و حیطه کاری شرکت شما نقش اول را بازی می‌کنند، به طور مثال: یک شرکت واردات و صادرات چینی و بلور باید از کلماتی مانند چینی، بلور و کریستال، ظروف تزئینی، فروش سرویس آشپزخانه و کلماتی از این قبیل را در وب سایت خود استفاده کند و این کلمات را به بخش‌های مختلف لینک (ارجاع) دهد. در واقع استفاده مفید و به اندازه از کلمات کلیدی در بهینه سازي وب سایت شما تاثیر بسزایی دارد.

دومین قدم برای بهینه سازی وب سایت حذف مطالب اضافی و تکراری است. سعی کنید یک جمله را تنها یک بار استفاده کنید. از استفاده کلمات و جملات نامرتبط بپرهیزید و از مطالب سایت‌های دیگر استفاده نکنید. در گذشته بعضی وب سایت‌های اسپم و هجو از واژگان کلیدی نامرتبط با موضوع فعالیت خود استفاده می‌کردند تا به ترافیک بالا دست یابند، اما امروزه این کار تنها نتیجه منفی در بهینه سازی وب سایت شما خواهد داشت. زیرا وقتی شخصی وارد وب سایت شما شود و در جستجوی مطلب خود ناموفق باشد سریع از آنجا خارج می‌گردد و زمان ماندن در سایت شما پایین می‌آید، موتورهای جستجوگر زمان ماندن بالا در وب سایت را مبنا قرار می‌دهند و این کار جزو ارزیابی‌های آنها است. پس سعی کنید صادقانه با مخاطب برخورد کنید و مطالب هدفمند و مناسب را در وب سایت خود بکارگیرید.

نکته بعدی عکس‌هایی است که در وب سایت خود استفاده می‌کنید. سعی کنید عکس‌های بکر، با کیفیت اما نه خیلی حجیم استفاده کنید. عکس‌ها و فیلم‌های بکار رفته نیز باید بهینه و مناسب باشند تا رتبه شما بالا رود.

به‌طور کلی استاندارد بودن کدنویسی، استفاده از کلمات کلیدی مناسب، داینامیک بودن و بروزشدن مداوم اطلاعات، تبلیغات هدفمند و افزایش آمار بازدید تأثیر مستقیم در بهینه سازی وب سایت  شما دارد.

ما در آساگرافیک با سال‌ها تجربه در امر خدمات بهینه سازی وب سایت، این امکان را برای مشتریان‌مان فراهم آورده‌ایم تا پس از آنالیز و استخراج کلمات کلیدی صحیح، نسبت به تولید محتوای مناسب سئو و کلیه اقدامات لازم در جهت بهینه سازی وب سایت و بالا بردن رتبه سایت آنها، اقدام نماییم.

برای آگاهی از تعرفه قیمت‌های خدمات بهینه سازی وب سایت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: بهینه سازی وب سایت | خدمات بهینه سازی سایت | سئو | SEO
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram