(021) 2269 5704

خدمات طراحی وب سایت

خدمات طراحی سایت شامل تمامی مراحلی است که برای ایجاد و پشتیبانی یک وب سایت انجام می‌گیرد. این مراحل شامل فروش دامنه و میزبانی وب (هاست Host)، طراحی سایت حرفه ای به شکل استاندارد، بهینه سازی وب سایت، بروز رسانی سایت و پشتیبانی سایت است.

برای انتخاب شرکتی مناسب که ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت است به معتبر بودن شرکت توجه داشته باشید، زیرا شما قرار است سال‌های متمادی از خدمات آن شرکت استفاده کنید. هاست و دامین خود را نیز از شرکتی خریداری کنید که می‌دانید در آینده از شما پشتیبانی خواهد کرد.

بخش بعدی در خدمات طراحی سایت، بخش طراحی و پیاده سازی است. این بخش به شکل‌های گوناگون مانند طراحی سایت داینامیک، اختصاصی و تک صفحه ای و در صورت لزوم دارای قابلیت ریسپانسیو انجام می‌شود. هر کدام از این نمونه‌ها خصوصیات و مزیت‌هایی دارند که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت بر اساس نیاز و سلیقه مشتری و همچنین استانداردهایی که مدنظر است، یک شکل را برای اجرا برمی‌گزینند.

مرحله بعدی از خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی وب است. زمانی که طراحی صفحات در مرحله برنامه نویسی است بخشی از مرحله بهینه سازی انجام می‌گیرد و ادامه آن هنگامی است که مطالب به شکل کامل در صفحات مختلف وب قرار می‌گیرد.

بروز رسانی بخش دیگری از خدمات طراحی سایت است. بروز رسانی اضافه کردن مطالب مختلف مانند تصاویر، ویدئو، گرافیک مناسب و متن است که تمامی این بخش‌ها باید بهینه سازی شده باشند و این امر باید با حساسیت و تخصص خاص صورت گیرد. بسیاری از شرکت‌ها این بخش را به شرکتی توانمند واگذار می‌کنند تا مطالب را به‌شکلی بهینه و در زمان‌های مشخص با صرف هزینه کمتر و تجربه بیشتر بارگذاری کند.

پشتیبانی از صفحات وب بخش دیگری از خدمات طراحی وب سایت است که شرکت سرویس دهنده در مواقع لازم با به وجودآمدن مشکل در برنامه نویسی و کدها، تمدید هاست و دامین و ... مشکلات را برطرف می‌سازد.

البته در نظر داشته باشید که تغییر قالب و گرافیک صفحات یا درخواست برنامه نویسی خاص در بخش‌های مختلف، جزئی از پشتیبانی نیست. بخشی از این درخواست‌ها مربوط به طراحی مجدد صفحات وب یا قسمتی از آن و اصلاحات جدید و بخشی دیگر مربوط به بروز رسانی است. شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت با سرویس پشتیبانی خود (با در نظر گرفتن مبلغی مشخص)، سفارشاتی از این دست را برای مشتریان انجام می‌دهد.

 

برای آشنایی بیشتر با قابلیت‌های ما، از بخش نمونه کارهای خدمات طراحی وب سایت دیدن نمایید.

برای آگاهی از تعرفه خدمات طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: خدمات طراحی سایت | خدمات طراحی وب سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram