(021) 2269 5704

هزینه و تعرفه طراحی وب سایت حرفه ای

آسا گرافیک فعالیت خود را در طراحی وب سایت حرفه ای با هدف ایجاد وب سایت‌ های زیبا و کاربردی بر ‌مبنای آخرین استاندارد‌های بین‌المللی و الگوریتم‌های موتور‌های جستجوگر، از یک دهه پیش شروع نمود. در طراحی قالب سایت درکنار جذابیت و سادگی، دسترسی آسان به صفحات مانند یک روزنامه یا مجله در نظر گرفته می‌شود. به‌طور معمول 70٪ کاربران فقط صفحه‌ اول یک وب سایت را بازدید می‌کنند و تنها 30٪ از آن‌ها مشتاق به بازدید از صفحات دیگر هستند، بنابراین صفحه اصلی باید چکیده‌ای از مطالب مهم و جذاب باشد.

آساگرافیک طراحی وب سایت های خود را با بکارگیری شیوه‌های نوین کدنویسی مانند Html5 و Css3، php، بکارگیری کتابخانه‌های جاوا اسکریپت (Mootools & JQuery) برای ایجاد افکت‌های متحرک و پویا، طراحی انیمیشن با استفاده از Flash و Html5، کدنویسی استاندارد مطابق با استاندارهای جهانی W3C، برنامه نویسی اختصاصی، نمایش صحیح در مرورگرهای  Google Chrome, Mozilla Firefox و Internet Explorer و استفاده از کلمات کلیدی برای معرفی بهتر به موتورهای جستجوگر ارائه می‌دهد. برگزاری جلسه آموزشی رایگان مدیریت وب سایت پس از بارگذاری، ارائه پنل سیستم مدیریت محتوای آسان برای سهولت در مدیریت سایت و پشتیبانی، از مزیت‌های دیگر آسا گرافیک در ارائه پروژه‌های طراحی وب سایت حرفه ای می‌باشد.

در گذشته طراحی وب سایت به دو روش انجام می‌گرفت یکی وب سایت استاتیک و دیگری وب سایت داینامیک.

وب سایت های استاتیک که امروزه دیگر رواج ندارند معمولا با کد HTML ساده نوشته می‌شوند و آن چیزی که در کد نوشته می‌شود همان چیزی است که کاربر می‌بیند. این گونه وبسایت‌ها بعد از نوشته شدن توسط طراح، امکان تغییر و به روز رسانی توسط مدیر سایت را ندارد مگر اینگه به کدنویسی و اصول طراحی سایت آشنا باشد.

در طراحی وب سایت داینامیک که اکثر وب سایت های کنونی از این دسته هستند و این قابلیت را دارند تا توسط مدیر سایت به روز رسانی گردند یا از سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌گردد و یا اینکه به صورت اختصاصی با قابلیت‌های خاص برنامه نویسی می‌گردد.

طراحی وب سایت حرفه ای بر اساس موضوع آن به انواع مختلفی نظیر طراحی تجاری، شخصی، ‌صنعتی، فروشگاه اینترنتی، پورتال، خبری، دولتی و ... اطلاق می‌گردد، که این عناوین موضوعی در طراحی قالب سایت تاثیرگذار است. تعرفه‌ها و هزینه‌های طراحی معمولا برای وب اختصاصی بیشتر از وب با اسکریپت آماده در نظر گرفته می‌شود. هزینه و تعرفه طراحی وب سایت به عوامل مختلفی اعم از نوع استفاده، امکانات، قابلیت‌ها و یا تعداد زبان‌های بکار‌ رفته بستگی دارد؛ که با مشورت کارفرما و سفارش‌دهنده مشخص می‌گردد.

 

جهت مشاهده نمونه کار طراحی وب سایت حرفه ای توسط آساگرافیک اینجا کلیک نمایید.

برای آگاهی از تعرفه طراحی وب سایت، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی وب سایت حرفه ای | طراحی وب سایت | تعرفه طراحی وب سایت | هزینه طراحی وب سایت | قیمت طراحی وب سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram