(021) 2269 5704

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

واژه Customer Relationship Management به معنای سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM است. نرم افزار CRM فرآیندی است که تمام نیازهای مشتریان را به صورت منظم و قانونمند جمع‌آوری می‌کند و توسط آن شرکت دید جامعی نسبت به فعالیت‌های تجاری خود خواهد داشت. با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری اطلاعاتی از قبیل فروش، انبار، شکایات و رسیدگی به آن‌ها به ‌طور یکپارچه ثبت و در اختیار شرکت قرار می‌گیرد.

مدیریت ارتباط با مشتری CRM مزیت‌های دیگری نیز دارد، همانند: تسهیل و سرعت بخشیدن به زمان پاسخگویی به مشتریان، ارائه خدمات بهتر به مشتری، سرعت بخشیدن به عملیات فروش، انبارداری، عقد قراردادها، عملیات پخش که در نتیجه گردش‌های مالی یک شرکت با استفاده از مدیریت ارتباط با مشتری سرعت می‌گیرد. از دیگر مزایای این سیستم تسلط و اطلاع از اسناد و اطلاعات، اطلاع‌یابی از ریز عملکرد مشتریان و نظارت بر چرخه فروش است.

مديريت ارتباط با مشتري به معنی ایجاد و حفظ ارتباطی مشخص و مکتوب با مشتریان به کمک سیستم فناوری اطلاعات است. به کمک نرم افزار مدیریت مشتری ارتباط شما با مشتری حفظ شده و توسعه می‌یابد و با تسلط بر ارتباط خود خدمات بهتری را به مشتریان ارائه می‌دهید.  استفاده از نرم افزار CRM آسانی و سرعت عمل در ثبت و نگهداری اطلاعات و بکارگیری امکانات دیگری را در کنار آن مانند ارسال پیامک، ایمیل و فکس برای مشتریان به همراه دارد.

مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار هدایت و حفظ روابط با مشتریان است و به کمک آن در هزینه‌های اداری و بازاریابی صرفه‌جویی خواهد شد، نحوه سفارش گرفتن و تحویل کالا به مشتری سیستماتیک می‌گردد و به بیان دیگر سفارشی‌سازی انجام می‌شود. هنگامی که یک شرکت تعداد زیادی سفارش دارد، فرایند سفارش و ارسال به موقع کالا پراهمیت می‌گردد و اینجاست که مدیریت ارتباط با مشتریان سخت و حساس خواهد شد. نرم افزار CRM به شکل‌های مختلفی عمل می‌کند، این نرم افزار که برای فروش خودکار بکارگرفته می‌شود یا از طریق وب عمل کرده و به مشتریان به صورت آنلاین سرویس می‌دهند و یا به وسیله موبایل و به شکل بی‌سیم با آنها در ارتباطند، در این روش نرم افزار برنامه‌ای را برای نصب روی گوشی و تبلت فراهم می‌سازد تا از طریق آن برنامه شرکت با مشتری در ارتباط باشد.

داده‌های مربوط به مشتریان در شرکت‌ها هر روز در حال افزایش است و نیاز به وجود سيستم مديريت ارتباط با مشتري پس از طی یک دوره کوتاه به وضوح احساس می‌گردد، به کمک نرم افزار CRM در بخش‌های مختلف کاری برای سازمان بهره‌وری بیشتری حاصل می‌گردد، طی پروسه زمانی بلند مدت سازمان و مشتریان ارتباط بهتری با یکدیگر خواهند داشت، به کمک قابلیت‌های نرم افزار در روند ارتباط سازمان با مشتری کارایی بیشتر با صرف انرژی کمتر حاصل می‌شود، به کمک امکانات نرم افزار CRM مانند دسترسی مشتریان به لیست قیمت‌ها و موجودی کالا، تنظیم سفارش خودکار و ... اثربخشی و تاثیری مثبت از شرکت برای مشتریان به وجود می‌آید. با استفاده از نرم افزار CRM اطلاعات به طور تدریجی و با روند افزایش فعالیت شرکت گردآوری می‌گردد و سازمان سریعتر و هوشمندانه سیاست‌های بازار و مشتری را تنظیم می‌کند.

 

برای آگاهی از تعرفه قیمت‌های سیستم مدیریت ارتباط با مشتری با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: مدیریت ارتباط با مشتری | نرم افزار CRM | مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار | نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری | مدیریت ارتباط با مشتری CRM |مدیریت ارتباط با مشتریان | مديريت ارتباط با مشتري | نرم افزار مدیریت مشتری | سیستم مدیریت ارتباط با مشتری
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram