(021) 2269 5704

طراح سایت

طراح سایت فردی است که به امور طراحی قالب، گرافیک سایت و برنامه نویسی تسلط دارد. طراح سایت باید با هنر گرافیک، عناصر هنرهای تجسمی، زیبایی‌شناسی و ترکیب‌بندی، شناخت کافی داشته باشد. یک طراح سایت باید بداند که چه رنگ‌هایی در کنار یکدیگر هم‌خوانی دارند، موارد استفاده و تاثیر هر رنگ را بر مخاطب بداند. برخی تصور می‌کنند که طراح سایت تنها باید برنامه نویس حاذقی باشد، اما پوسته یک کار و زیبایی یک وب نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در کنار قالب زیبا و استاندارد، علم کدنویسی و برنامه نویسی نیز نباید فراموش گردد، طراح سایت باید به شیوه‌های کدنویسی استاندارد مانند HTML5 و CSS3، PHP آگاه باشد و یا آشنایی لازم را داشته باشد، بتواند قالب طراحی شده را برنامه نویسی کند و در صورت نیاز با افکت‌های متحرک، آن را پویا سازد. در کنار برنامه نویسی استاندارد، طراح سایت باید با شیوه‌های بهینه سازی سایت آشنایی داشته باشد. بخشی از پروسه بهینه سازی وب در مرحله برنامه نویسی صورت می‌گیرد و طراح سایت باید به این علم آگاهی داشته باشد.

طراح سایت باید همیشه نوعی نگاه خلاقانه به طرحی که در حال انجام آن است، داشته باشد و سعی ‌کند در کنار زیبایی و انسجام قالب، خلاقیت و نوآوری را در طرح خود پیاده سازد، با این روش ایده‌های جدید و سبک‌های تازه خلق می‌گردد.

طراحي سايت یک صنعت جدید است که پس از ظهور اینترنت ایجاد شده، در حال توسعه یافتن است و به یک رسانه دیجیتال تبدیل شده است. بسیاری از مردم برای دریافت اطلاعات،‌ ارتباطات و خرید خود، ابتدا به اینترنت مراجعه می‌کنند. پس داشتن یک سایت استاندارد و زیبا که متناسب با نیاز بازار و حرفه شما باشد امری اجتناب ناپذیر است.
طبقه‌بندی و چیدمان اطلاعات، از وظایف تخصصی یک طراح سایت است، او مانند یک صفحه آرا که در روزنامه و یا مجله فعالیت دارد به چیدمان اطلاعات کارفرمایان در دنیای مجازی مشغول است. او می‌داند که چه اطلاعاتی تاثیرگذار است و پر اهمیت، او با حساسیت و وسواس زیاد وب سایتی با کیفیت می‌سازد. طراح سایت می‌تواند با یک کار استادانه به هویت کارفرما در دنیای مجازی شکل ‌دهد و رابطه تجاری وی را با کاربران، تسهیل بخشد.

در پایان باید متذکر شویم که لزوما منظور از طراح سایت، یک شخص خاص نیست. طراح سایت می‌تواند یک شرکت طراحی سایت باشد که از نیروهای متخصص در هر بخش، بهره می‌برد. نیروهایی که می‌توانند هر یک در بخش مربوطه خود مانند گرافیک، برنامه نویسی و بهینه سازی، متبحر باشند و با یک کار تیمی منسجم، یک برآیند عالی را متجلی سازند.

ما در مجموعه آساگرافیک با همکاری متخصصین هر بخش و همکاری تیمی، این امکان را برای کارفرمایان فراهم کرده‌ایم تا یک طراحی سایت حرفه ای را برایشان ایجاد کنیم.

 

برای مشاهده نمونه طراحی سایت، از این بخش دیدن نمایید.

برای محاسبه قیمت طراحی سایت، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراح سایت | طراحی سایت حرفه ای
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram