(021) 2269 5704

طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی همان پوشه نگهدارنده اسناد و مدارک است. طراحی فولدر در مجموعه اوراق اداری قرار می‌گیرد، پس باید حاوی اطلاعات و حال و هوایی باشد که در‌ طراحي ست اداري لحاظ شده است. چاپ فولدر به شکلی که اوراق اداری مانند کارت ویزیت و سربرگ، بروشورها و یا کاتالوگ محصولات و حتی سی دی معرفی شرکت در آن قرار ‌گیرد، به‌ صورت یک ابزار تبلیغاتی مناسب استفاده می‌گردد. اطلاعاتی که در طراحی فولدر لحاظ می‌گردد، شامل لوگوی شرکت و نشانی کامل آن است، که در کنار آن می‌توان به بیان مختصری از محدوده فعالیت شرکت پرداخت و شعار تبلیغاتی و تصاویری از فعالیت‌های شرکت را نیز قرار داد.

همان‌طور که بیان شد، فولدر یکی از عناصر اوراق اداری است، پس باید در طراحی فولدر از رنگ سازمانی، ترکیب‌بندی و عناصر دیگری که در اوراق اداری بکار گرفته شده، استفاده کرد.

مقیاس اندازه برای چاپ فولدر برحسب استاندار اندازه سربرگ محاسبه می‌گردد، به طوری که از سربرگ کمی بزرگتر باشد تا به‌راحتی در درون آن قرار گیرد. سایزهای استاندارد برای چاپ فولدر به شرح زیر است:

در هنگام طراحی فولدر تبلیغاتی معمولا آن را به گونه‌ای آماده می‌سازند که بدون عملیات چسب و صحافی پس از چاپ فولدر و تنها با امکانات تا و برش کاغذ به حجمی مستحکم تبدیل گردد و توانایی حفظ اوراق اداری و تبلیغاتی را داشته باشد. چاپ فولدر را می‌توان برای هر دو روی آن در نظر گرفت، که این کار بستگی به مورد استفاده‌اش دارد.

برای نگهداری کارت ویزیت، روی جیب داخلی فولدر برش‌های خاصی در نظر گرفته می‌شود تا به آسانی کارت ویزیت حفظ شود. برای نگهداری سی دی نیز برش و یا اسفنج نگهداری سی دی در جیب داخلی فولدر طراحی و اجرا می‌گردد.

چاپ فولدر معمولا با جنس‌های گلاسه مات یا براق با گراماژ gr300 یا gr350، کاغذ کتان و یا مقوای پشت طوسی انجام می‌شود. از کارهایی که برای جذابیت و تکمیل پروسه چاپ فولدر انجام می‌گیرد، انواع روکش سلفونی و UV و لمینیت، طلاکوب، برجسته‌سازی با لترپرس، بافت‌دار کردن کاغذ و برش‌های خاصی است که برای آن در نظر می‌گیرند.

 

در بخش نمونه کار طراحی فولدر، با کارهای ما در این زمینه آشنا شوید.

برای آگاهی از قیمت طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی فولدر | چاپ فولدر | فولدر تبلیغاتی | طراحي ست اداري
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram