(021) 2269 5704

طراحی قالب اختصاصی

استفاده از قالب های آماده برای وب سایت مناسب نیست و طراحی قالب اختصاصی با امکانات و بخش‌های مجزا و اختصاصی، وبسایت را حرفه‌ای‌ جلوه می‌دهد. قالب اختصاصی نه تنها خلاقیت و جذابیت خاص خود را به ‌همراه دارد، بلکه بر اساس کارکردها و نیازهای محتوای آن صفحه وب طراحی خواهد شد. بسیاری فکر می‌کنند که استفاده از قالب‌های آماده، سهل و کم‌هزینه است، اما یک قالب آماده محدودیت‌های فراوانی را برای کارفرما به همراه دارد و معمولا تمامی نیازهای او را تامین نمی‌سازد. طراحی قالب اختصاصی این امکان را برای کارفرما فراهم می‌سازد تا تمامی امکانات و بخش‌هایی که در نظر دارد را در طراحی گرافیک سایت و برنامه نویسی آن لحاظ کند.

حرفه‌های گوناگون همان‌گونه که لوگو، اوراق اداری و دیگر تبلیغات را طراحی و استفاده می‌کنند، در طراحی وب سایت نیز باید همان حساسیت‌ها و نوع نگاه را داشته باشند. وب سایت در واقع معرف شما در دنیای مجازی است و کاربران برای ملاقات با شما از وب سایت شما استفاده می‌کنند. بسیاری از شرکت‌ها بخش اعظمی از عملیات فروش کالا و ارتباط با مشتری را تنها از طریق وب سایت انجام می‌دهند. هم‌چنین به دلیل ازدیاد خدمات‌دهندگان و رقابت در هر صنف کاری، بسیاری از کاربران از طریق اینترنت، شرکت مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند و سپس به شکل حضوری برای دریافت خدمات به آن شرکت مراجعه می‌کنند. به‌طور مثال شخصی که قصد خرید گوشی موبایل دارد، ابتدا از طریق اینترنت به جستجوی مدل‌ها و طرح‌های موجود می‌پردازد و با مقایسه و انتخاب آن، اقدام به خرید می‌کند و چه‌بسا با یافتن شرکتی معتبر که فروش آنلاین نیز دارد به شکل اینترنتی خرید خود را انجام دهد.

طراحی قالب اختصاصی، زیبا و چشم‌نواز و مطابق با استانداردهای روز، نخستین گام برای تجارت شما در دنیای مجازی است. حتی اگر قصد ایجاد وب سایتی محدود و تنها برای شناخته شدن در اینترنت را دارید، بهتر است قالب اختصاصی و بکر سفارش دهید. طراحی قالب اختصاصی به اندازه برنامه نویسی استاندارد، پراهمیت است، زیرا کاربران در اولین نگاه، قالب وب شما و گرافیک سایت را می‌بینند و اگر وب شما کاربرپسند نباشد، زیبا نباشد و یا برنامه نویسی ضعیفی داشته باشد به‌راحتی کاربران را فراری خواهد داد.

در طراحی قالب اختصاصی باید کارکردها و اهداف استفاده از آن در نظر گرفته شود. باید از رنگ‌ها و ایده‌هایی بهره گرفت که متناسب با حرفه مورد نظر باشد. هزینه طراحی سایت بر اساس طراحی قالب اختصاصی در کنار دیگر امکانات وب سایت محاسبه می‌شود.

 

برای مشاهده نمونه سایت های طراحی شده با قالب اختصاصی، از این بخش بازدید نمایید.

برای آگاهی از هزینه طراحی قالب اختصاصی با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی قالب اختصاصی | قالب اختصاصی | هزینه طراحی سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram