(021) 2269 5704

طراحی ست اوراق اداری

طراحی ست اوراق اداری اولین گام است که شما را در ارتباط با مشتری یاری رسانده، به مشتری انگیزه ارتباط خواهد داد و چشم‌اندازی از فعالیت‌های شما را بر او نمایان می‌سازد. ست اوراق اداری چشم‌نواز شما را یک قدم به مشتری نزدیکتر می‌کند. ارائه یک ست اوارق اداری مناسب با طراحی مجرب امکان پذیر است، اما نکاتی وجود دارد که هر فردی را برای شناسایی ست اوراق اداری مناسب یاری می‎رساند.

طراحی ست اوراق اداری شامل طراحی سربرگ اداری، طراحی پاکت نامه، طراحی کارت ویزیت، طراحی کاغذ یادداشت می‌باشد که طراحی کارت پرسنلی، فولدر، فاکتور، قبض، کارت تبریک، ماگ (طراحی و چاپ لیوان با طرح ست اوراق اداری شرکت)، لیبل CD و کاور سی دی و ... را نیز جزئی از اوراق اداری و هویت بصری شرکت در نظر می‌گیرند. در طراحی ست اوراق اداری نباید از دو یا سه نوع فونت بیشتر استفاده گردد و تمام آنها نیز باید با یکدیگر هم‌خوانی داشته باشند. همچنین در اندازه‌های فونت‌ها نیز به همین صورت نباید از دو یا سه اندازه بیشتر استفاده کرد. استفاده از رنگ نیز باید به‌گونه‌ای باشد که در تمام ست اوراق اداری تکرار گردد، یعنی دو یا سه رنگ مشخص با کدهای معین در نظر گرفته شود و در تمام ست اوراق اداری بکار گرفته شود. این رنگ‌ها در آینده رنگ سازمانی شما می‌گردد، که در زمینه‌های دیگر تبلیغاتی نیز استفاده خواهد شد.

تمام نکته‌ای که درطراحی ست اوراق اداری اهمیت دارد، رسیدن به بازار هدف شما و ارتباط پیدا کردن مشتری با شماست. پس نحوه ارائه‌ی نشانی شما در ست اوراق اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. چگونگی طراحی و قرارگیری نشانی، تلفن و ایمیل شما در این ارتباط اثرگذار است. نحوه قرارگیری لوگوی شما در ست اوراق اداری و المان‌های دیگر انتزاعی مهم است. مساله بعدی، کیفیت مواد بکار رفته در چاپ ست اوراق اداری است. مطمئن باشید که مشتری فرق بین کاغذ بی‌کیفیت و باکیفیت را درک خواهد کرد و استفاده از جنس‌های متفاوت و جذاب در جهت خلق ست اوراق اداری جدید برای مشتری چالش برانگیز و جذاب است.

چاپ اوراق اداری نیز از بخش‌های مهم اجرای کار است. چاپ بی‌کیفیت با رنگ‌های کدر از جذابیت طراحی می‌کاهد و زیبایی طرح را از بین خواهد برد. برای چاپ ست اوراق اداری می‌توان از چاپ عمومی و یا اختصاصی استفاده کرد. در چاپ اختصاصی تمامی ست به‌صورتی یکپارچه با رنگ‌‌ها و کیفیت یکسان چاپ می‌گردد و البته هزینه چاپ اختصاصی به مراتب بیشتر از چاپ عمومی است. اما در چاپ عمومی امکان اثرگذاری رنگ ست اوراق اداری دیگر شرکت‌ها در طرح شما وجود دارد، زیرا همه در یک فرم قرار داده شده‌اند (فرم عمومی) و همین امر موجب تاثیر بر یکدیگر می‌گردد. همچنین در این چاپ هر بخش از ست اوراق اداری به شکل جداگانه برای چاپ فرستاده می‌شود و این امر سبب می‌گردد که رنگ‌های ست به‌طور مثال سربرگ و پاکت نامه اندکی با هم متفاوت باشند.

در نهایت نکته مهم در طراحی ست ‌اوراق ‌اداری، هماهنگی بصری در تمامی محصولات است. ست کامل اوراق ‌اداری باید یک هویت مشخص و واحد داشته باشد و این کار را می‌توان با بکارگیری عناصر تزئینی مشترک، ترکیب‌بندی و چیدمان مشابه و یا رنگ‌پردازی یکسان انجام داد.

در نظر داشته باشید که ست اوراق اداری می‌تواند موارد دیگری اعم از کاغذ یادداشت، فولدر، فاکتور، قبض، کارت تبریک، ماگ، لیبل CD و کاور سی دی و ... را به سلیقه و نیاز مشتری شامل گردد که با اضافه شدن این موارد یک شرکت به هویت بصری واحدی دست خواهد یافت:

 

از آخرین کارهای ما در حوزه نمونه کار طراحی ست اوراق اداری بازدید نمایید.

برای آگاهی از قیمت طراحی ست اوراق اداری شرکت خود یا چاپ آن، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی ست اوراق اداری | چاپ اوراق اداری | ست اوراق اداری | اوراق اداری
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram