(021) 2269 5704

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی معمولا برای مجتمع‌هایی که تعداد واحد‌های زیادی دارند، اجرا می‌گردد. در طراحی سایت مجتمع مسکونی هدف ایجاد بستری مناسب برای معرفی ساختمان، زیربنا، تعداد طبقات، تعداد واحدها و سایر امکانات مجتمع می‌باشد. این معرفی که بصورت عمومی منتشر می‌شود تنها می‌تواند بخش کوچکی از طراحی سایت مجتمع مسکونی باشد. برج‌ها و ساختمان‌هایی که تعداد ساکنین زیادی دارند معمولا برای امور مالی، پرداخت شارژ و قبوض، برگزاری جلسات ماهانه و دیگر فعالیت‌ها مشکلاتی برای هماهنگی و دریافت و واریز وجه دارند. بنابراین ما برای مدیریت این مهم نرم افزار مدیریت ساختمان را طراحی نموده‌ایم.

با پیشرفت ارتباطات و خدمات، به ویژه در دنیای مجازی نیاز به ارائه یک نرم افزار جامع برای مدیریت آپارتمان ها و ایجاد یک وب سایت کارآمد برای انجام امور ساختمان بیشتر احساس می‌شود. در کنار طراحی وب سایت مجتمع مسکونی، نرم افزار مدیریت آپارتمان آساگرافیک بر روی وب سایت مجتمع مسکونی پیاده‌سازی می‌شود و کلیه عملیات ثبت، محاسبه و نگهداری هزینه‌های ساختمان، فعالیت‌های مدیریتی در ساختمان، صدور قبض و دریافت و پرداخت آن، گزارش بیلان سالانه توسط مدیریت برای ساکنین، ارائه اطلاعیه‌ها و عملکرد مدیریت، صورت‌جلسات هیات‌مدیره و ... از طریق این نرم افزار قابل رویت و انجام است.

از دیگر امکانات این نرم افزار در طراحی سایت مجتمع مسکونی می‌توان به بخش بیان امکانات و تاریخچه برج، گالری تصاویر برج برای دید عموم، بخش آگهی فروش، اجاره و رهن واحدهای برج و ارائه تبلیغات متناسب با برج اشاره کرد. در کنار این امکانات، موارد عمومی‌تری و کاربردی نظیر وضعیت آب و هوایی شهر و یا لینک‌های مفید نظیر اطلاعات پرواز فرودگاه‌ها، خرید شارژ، لینک ارتباط با پایگاه اینترنتی شهرداری و یا مراکز مرتبط به درخواست مدیریت برج می‌تواند در وب سایت ارائه گردد.

به‌طور کلی طراحی وب سایت مجتمع مسکونی به ‌منظور تبلیغات و معرفی برج درکنار ارائه امکاناتی کارآمد برای ساکنین و مدیریت برج به شکل اینترنتی صورت می‌گیرد.

 

برای مشاهده نمونه کار طراحی سایت مجتمع مسکونی توسط گروه طراحان آساگرافیک اینجا کلیک کنید.

برای آگاهی از هزینه طراحی وب سایت مجتمع مسکونی با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی سایت مجتمع مسکونی | طراحی وب سایت مجتمع مسکونی | نرم افزار مدیریت ساختمان
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram