(021) 2269 5704

طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی حرفه ای وب سایت به معنای طراحی وب با استفاده از استاندارهای تبیین شده توسط W3C در کدنویسی و همچنین بکارگیری اصول هنری در طراحی قالب سایت است، به شکلی که صفحات وب چه از لحاظ برنامه نویسی و چه از نظر گرافیک وب، جذاب و کارآمد باشد.

بسیاری از مدیران تصور می‌کنند که بکارگیری وب سایت های آماده برای ارائه خدماتشان راهی مناسب است، اما آیا این راه به تمامی نیازهایشان پاسخی صحیح ارائه می‌نماید. طراحی حرفه ای سایت به گونه‌ای است که بر اساس محتوا و نیازهای کارفرما، زمینه فعالیت او و برای پاسخگویی به بازار هدف خاص آن تجارت، ارائه می‌شود.

برای ساخت وب سایت، شاید تعیین شاخصه‌هایی برای تشخیص یک طراحی حرفه ای وب سایت، خالی از لطف نباشد. صفحات وب باید با مرورگرهای مختلف منطبق باشد و در هر مرورگر مطالب به شکل صحیح نمایش داده شود. زمان بارگذاری مطالب کوتاه باشد. امنیت وب سایت بالا باشد و مطالب به شکل مناسب و بهینه سازی شده با کلمات کلیدی مشخص و مرتبط با موضوعات، شکل گرفته باشد. دسته‌بندی منوها و کل محتوای صفحات، مخاطب را به آسانی به بخش مورد نظر برساند و او را گیج نسازد.

مساله بعدی در ساختن وب سایت، کارآمد بودن صفحات وب برای کارفرما است. در طراحی حرفه ای وب سایت، طراحی به‌گونه‌ای است که مدیر به راحتی بتواند مطالب را ویرایش کند و بارگذاری مطالب در اندک زمان ممکن انجام گیرد، ارائه سیستم مدیریت محتوا در وب سایت این کار را برای کارفرما آسان می‌سازد. با استفاده از این سیستم در طراحی حرفه ای وب سایت امر بروز رسانی سایت به آسانی صورت می‌گیرد.

برای ایجاد و راه اندازی وب سایت، طراحی قالب اختصاصی بر اساس خدمات، محصولات و اهداف کارفرما با استانداردهای لازم گرافیک سایت در کنار برنامه نویسی بهینه شده، طراحی حرفه ای سایت را ممکن می‌سازد.

ساخت وبسایت بصورت ریسپانسیو (واکنش گرا) این امکان را فراهم می‌سازد که صفحات وب در اندازه‌های مختلف برای مانیتورهای کوچک یا بزرگ به ‌شکل استاندارد به نمایش درآیند. وجود این قابلیت نیز یک وب سایت را به طراحی حرفه ای و کارآمد نزدیکتر خواهد کرد.

طراحی حرفه ای وب سایت با ارائه تصاویر بکر و مطالب غیر تکراری امکان پذیر است. بسیاری از کارفرمایان بر این باورند که با برنامه نویسی استاندارد و گرافیک مناسب، تمامی مراحل ایجاد و راه اندازی وب سایت به انجام رسیده، اما از مرحله تهیه و تولید محتوا غافل می‌شوند. بخش اعظمی از مراحل بهینه سازی سایت، بروز رسانی، زیبایی و انسجام صفحات وب با ایجاد محتوای مناسب، تصاویر بکر و زیبا با حجم و اندازه استاندارد و ارائه متون غیر تکراری همراه با کلمات کلیدی شکل می‌گیرد.

 

برای آشنایی بیشتر با توانمندی‌های ما، از بخش نمونه کار طراحی حرفه ای وب سایت بازدید نمایید.

برای آگاهی از قیمت طراحی حرفه ای وب سایت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی حرفه ای سایت | طراحی حرفه ای وب سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram