(021) 2269 5704

طراحي وب سايت

آساگرافیک ارائه‌دهنده تخصصی خدمات طراحي سايت با رعایت کلیه اصول و قواعد بین‌المللی و استاندارد در طراحي وب سايت متناسب با نیاز مشتری می‌باشد. ساختن وب سایت بر اساس نمایش صحیح در مرورگرهای مختلف، کدنویسی استاندارد و استفاده از کلمات کلیدی برای معرفی بهتر به موتورهای جستجوگر صورت می‌گیرد.

طراحي سايت پس از مشخص شدن نیازها و مشاوره با سفارش دهنده اجرا می‌شود، تا در مراحل مختلف مشکلی رخ ندهد. مراحل طراحي وب سايت تنها طراحي قالب و برنامه نویسی نیست. در مرحله اول از راه اندازی سایت، نیازها و اهداف مشتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و بر مبنای آنها کدنویسی و پیاده‌سازی اطلاعات انجام می‌شود.

پس از مشاوره و آنالیز جزئیات سفارش طراحی سایت، طبقه‌بندی اطلاعات انجام می‌شود و باید منوهای هر بخش مشخص گردد. انتخاب و چینش منوها هم باید بصورت کاملا تخصصی و هوشمندانه صورت گیرد تا کاربران به آسانی به اطلاعات دست یابند. مرحله بعدی طراحي سايت، طراحی قالب وب سایت یا گرافیک وب آن است، ارائه قالب اختصاصی هم راستا با نیاز مشتری و متناسب با حیطه فعالیت وب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، رنگ‌ها و المان‌ها در مرحله طراحي وب سايت باید با زمینه فعالیت وب متناسب باشد.

سپس براساس قالب طراحی شده، برنامه نویسی استاندارد شروع می‌شود. پس از این مرحله، سایت، تست و پیاده‌سازی شده و به شکل آزمایشی اجرا می‌گردد تا ایرادات احتمالی رفع شود و سپس بارگذاری، آپلود نهایی و اضافه‌کردن محتویات کامل انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که چنانچه بهينه سازي سايت برای موتورهای جستجوگر که از دیگر خدمات طراحي سايت هست هم مدنظر کارفرما باشد، باید از ابتدا مشخص گردد تا در تمامی مراحل طراحي وب سايت اعمال گردد و در مرحله ورود اطلاعات؛ مشخص‌ کردن کلمات کلیدی و ایجاد اطلاعات بکر خود بخشی از عملیات بهینه سازی می‌باشد.

با پایان عملیات طراحي سايت و وردو اطالاعات اولیه، نباید آن را به حال خود رها کرد، بلکه مدیریت، نگهداری، پشتیبانی سایت و بروز رسانی سایت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. خدمات طراحي وب سايت آساگرافیک نیز فقط به مرحله ساخت وبسایت ختم نمی‌شود، بلکه تا مرحله پشتیبانی ادامه دارد.

خدمات طراحي سايت آساگرافیک شامل بخش‌های مختلفی مانند طراحي سايت داینامیک، طراحي قالب و برنامه نویسی اختصاصی، طراحي وب سايت ریسپانسیو برای انواع مانیتورها و طراحي سايت تک صفحه ای (برای شرکت‌هایی که اطلاعات محدودی دارند) است. در کنار آن، میزبانی وب، ثبت دامنه، سئو یا بهینه سازی، بروز رسانی و پشتیبانی وب سایت از دیگر خدماتی است که توسط  آساگرافیک انجام می‌گیرد.

آساگرافیک خدمات طراحي وب سايت خود را با توجه به نیاز کارفرما و زمینه فعالیت او ارائه می‌دهد. شما با مشاهده نمونه طراحي سايت اجرا شده توسط آساگرافیک با ویژه‌گی‌ها و توانمندی‌های این گروه آشنا خواهید شد.

برای مشاهده نمونه کار طراحي سايت توسط آساگرافیک اینجا کلیک کنید.

برای آگاهی از هزینه طراحي سايت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحي سايت | طراحي وب سايت | راه اندازی سایت | خدمات طراحی سایت | نمونه طراحی سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram