(021) 2269 5704

ساخت وب سایت

برای ساخت وب سایت، اولین کار، شناسایی و بررسی شرکت طراحی سایتی هست که قرار است کار طراحی وبسایت شما را بر عهده گیرد. بهتر است که رزومه، سابقه فعالیت و همچنین نمونه سایت های طراحی شده توسط آن شرکت مشاهده گردد تا با سطح کیفیت و قابلیت‌های آن‌ها آگاه شوید. پس از مشخص کردن طراح سایت، قبل از هر چیز دیگر، یک نام مناسب (دامنه مناسب) برای سایت خود پیدا کنید. بهتر است از همان شرکت طراح سایت، برای انتخاب و ثبت دامنه خود مشاوره بگیرید. برای آشنایی بیشتر با دامنه به مقالات مربوط به دامنه و ثبت دامنه مراجعه کنید.

مرحله بعد انتخاب وب هاست و ساخت یک اکانت است. برای آشنایی با وب هاست به مقالات مرتبط با میزبانی وب هاستینگ مراجعه کنید.

بعد از اینکه دامنه و هاست خود را تعیین کردید قدم بعدی طراحی و ساخت وب سایت است. اما قبل از آن که به فکر رنگ و قالب سایت باشید باید تصمیم بگیرید که از چه پلت فرمی برای ساختن وب سایت می‌خواهید استفاده کنید.

در گذشته بیشتر سایت ها با استفاده از HTML و CSS و حتی FLASH ساخته می‌شد که به زمان بیشتری نیاز داشت. اما امروزه سیستم‌های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس بوجود آمده‌اند که سایت را با هزینه و زمان کمتر می‌توان ایجاد کرد. ما نیز برای طراحی و ساخت وب سایت یا از سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنیم که درعین قدرت، ساده و کاربرپسند است و همچنین امکانات کافی برای راه اندازی سایت شما را دارد و یا اینکه با توجه به درخواست و سفارش کارفرما، طراحی سایت اختصاصی را انتخاب می‌کنیم.

بعد از انتخاب پلت فرم مناسب برای ساخت وب سایت، نوبت به طراحی قالب سایت می‌رسد. باید یک تم و قالب برای ساخت سایت خود انتخاب کنید که می‌توانید از تمپلیت‌های آماده و یا تمپلیت اختصاصی استفاده کنید.

پس از آماده شدن گرافیک سایت نوبت به بخش کدنویسی و افزودن ماژول‌ها و کامپوننت‌های سایت و همچنین افزودن محتوا می‌رسد. پس از پایان عملیات ساخت سایت و راه اندازی آن بر روی فضای میزبانی وب، وب سایت از نظر وجود خطاهای احتمالی بررسی می‌گردد و سپس آماده بهره‌برداری توسط کارفرما خواهد بود.

 

لطفا بخش نمونه کار ساخت وب سایت توسط آساگرافیک را مشاهده نمایید.

برای آگاهی از تعرفه ساخت سایت، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: ساخت وب سایت | ساخت سایت | ساخت وب
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram