(021) 2269 5704

طراحی و ساختن وب سایت

طراحی و یا به‌ عبارتی ساختن وب سایت شامل چندین مرحله است، که هر کدام از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و ضعف یا نبود هر مرحله بر کیفیت صفحات وب اثرگذار است. همه مراحل طراحی و ساختن وب سایت باید به‌شکلی دقیق، هدفمند و برنامه‌ریزی شده، پیش رود.

آگاهی از این مراحل کمک موثری به طراحی حرفه ای وب سایت خواهد کرد. مرحله اول تعیین اهداف هم راستا با نیاز بازار و مشتریان است، اینکه شما چطور محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید و نوع و نیاز مخاطبان را درنظر داشته باشید و درکل هدف از طراحی و ساختن سایت چیست!؟

برای طراحی و ساختن وب سایت مهمترین بخش ارائه محتوا و مطالب است، به‌گونه‌ای که این اطلاعات بیان‌کننده خدمات و فعالیت شما باشد. ارائه محتوا و اطلاعات با نگارش صحیح و بهینه سازی شده با کلمات کلیدی، بکارگیری تصاویر باکیفیت و با حجم مناسب، اصولی است که باید برای ایجاد و راه اندازی وب سایت رعایت گردد، توجه داشته باشید که مطالب شما نباید تکراری و شبیه به مطالب دیگر وب سایت ها باشد، این امر در بهینه سازی تاثیر منفی دارد.

یکی از مهمترین بخش‌ها در طراحی و ساختن سایت، گرافیک و قالب آن است. وب سایتی که مطالب مفید و خدماتی مناسب به مخاطب ارائه دهد و فعالیت چشمگیر در عرصه تجارت الکترونیک داشته باشد، اما از لحاظ ظاهری و طراحی قالب سایت ضعیف عمل کند یا زمان لود شدن تصاویر و مطالب زیاد باشد مخاطبان را دفع خواهد کرد.

بطور کلی یکی از ارکان مهم ساخت وب سایت، گرافیک وب و خلاقیت و سادگی در پوسته ظاهری آن است تا کارآمدی سایت با ظاهری زیبا جلوه نماید.

مرحله بعدی در طراحی و ساختن وب سایت، برنامه نویسی و پیاده سازی صفحات وب با رعایت استانداردهای طراحی می‌باشد به‌گونه‌ای که در تمامی مرورگرها به خوبی نمایش داده شود.

بهینه سازی وب سایت و پس از آن بروز رسانی سایت از مراحل پایانی در روند توسعه وب است که در رتبه‌بندی و تحلیل آن توسط موتورهای جستجوگر تاثیر بسزایی دارد. بخش بهينه سازي در طراحی و ساختن سایت، هم در مرحله کدنویسی و هم در مرحله تولید و درج محتوا صورت می‌گیرد. معمولا اکثر وبسایت ها بصورت داینامیک ساخته می‌شوند تا بروزرسانی آنها توسط مدیر امکان‌پذیر باشد. بهتر است که در طراحي وب سايت، بخش مدیریتی با کاربری آسان در نظر گرفته شود تا مدیر سایت بتواند با حداقل دانش فنی، به روز رسانی وب سایت خود را انجام دهد.

 

از بخش نمونه کار طراحي وب سايت، جهت مشاهده آخرین پروژه های ساختن سایت توسط آساگرافیک بازدید نمایید.

برای آگاهی از قیمت ساختن وب سایت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: ساختن سایت | ساختن وب سایت | طراحی سایت | طراحی وب سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram