(021) 2269 5704

سفارش طراحی سایت (خرید وب سایت)

پس از انتخاب درست شرکت طراحی سایت، نوبت سفارش طراحی سایت می‌باشد. ابتدا با بررسی و مشخص شدن اطلاعاتی که قرار است روی سایت آورده شود، به آنالیز و طراحی ماکت (ساختار کلی) سایت می‌پردازیم. در مرحله خرید وب سایت بهتر است اطلاعات به طور دقیق توسط کارفرما طبقه‌بندی شود و متون و تصاویر تدوین و آماده گردد، با مشاوره‌ای که توسط طراح سایت به کارفرما داده می‌شود، تعیین می‌گردد که چه بخش‌هایی از اهمیت بیشتری برخوردار است و باید در منوی اصلی یا در صفحه اصلی قرار گیرد.

کارفرما بهتر است با بررسی نمونه کار طراحی سایت شرکت مورد نظر، با قابلیت‌ها و تنوع طراحی آشنا ‌شود و با دیدن تنوع طراحی در آن‌ها، طرح‌هایی را که به نظرات خود نزدیک‌تر است را برای طراح مشخص کند. بعد از سفارش طراحی سایت و در مرحله بعد قالب و گرافیک وب توسط شرکت طراحی سایت اجرا می‌شود و در صورت نداشتن مشکل هزینه، بهتر است قالب اختصاصی برای کارفرما طراحی شود تا نتیجه کار خرید وب سایت برای او مثبت باشد. ارائه قالبی بکر و تازه که استانداردهای طراحی و برنامه نویسی در آن رعایت شود به جذابیت و ماندگاری صفحه وب شما در بین مخاطبان می‌افزاید.

پس از تایید قالب طراحی شده روند سفارش طراحی سایت با برنامه نویسی بر مبنای آن و به شکل استاندارد و بهینه ادامه پیدا می‌کند و سپس سایت به شکل آزمایشی تست و پیاده‌سازی می‌گردد و بعد از آن آپلود نهایی و اضافه کردن محتویات کامل هر صفحه انجام می‌شود.

برای خرید وب سایت موفق بهتر است که بحث بهينه سازي سايت هم در ابتدای سفارش طراحی سایت مورد ارزیابی قرار گیرد تا شاید کارفرما ترغیب شود تا با پرداخت هزینه‌ای بیشتر گوی سبقت را از دیگر رقبا برباید و در صدر نتایج گوگل ظاهر شود، البته بهینه سازی کدها هنگام برنامه نویسی رعایت می‌گردد ولی با ارائه کلمات کلیدی، رصد و آنالیز رقبا، تدوین متون بکر، کپی نشده و بهینه این مرحله تکمیل می‌شود.

اصولا کارفرما پس از بررسی شرکت های مختلف طراحی وب سایت، سفارش طراحی سایت خود را به شرکتی معتبر که نمونه کار طراحی سایت زیبا و استاندارد دارد می‌سپارد. بنابراین از مراحل مهم خرید وب سایت، بخش بررسی و انتخاب شرکت طراح است که بسیاری از کارفرمایان این بخش را کوچک می‌شمارند.

ما در مجموعه آساگرافیک شرایطی را فراهم کرده‌ایم که سفارش طراحی سایت کارفرمایان، با بیشترین مشاوره و بررسی صورت گیرد تا در نهایت آنها از خرید وب سایت خود راضی باشند.

جهت مشاهده آخرین نمونه کارها، از بخش نمونه کار طراحی سایت دیدن نمایید.

برای آگاهی از هزینه سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: سفارش طراحی سایت | خرید وب سایت | شرکت طراحی سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram