(021) 2269 5704

طراحی و چاپ ست اداری

به عنوان یک مدیر مجموعه تجاری باید قبول کرد که هویت سازمانی یک شرکت، بنیان آن مجموعه است و این هویت سازمانی را چیزی بغیر از طراحی ست اداری زیبا و جذاب، تجلی نمی‌بخشد.

می‌توان گفت، اغلب اقلام تبلیغاتی یک شرکت که در آن از عنوان و آرم شرکت و اطلاعات تماس استفاده می‌شود، در حوزه طراحی ست اداری می‌گنجد. بنابراین وقتی صحبت از طراحی ست اداری می‌شود، می‌توان به طراحی سربرگ اداری، طراحی پاکت نامه، طراحی کارت ویزیت اشاره کرد که طراحی کاغذ یادداشت، کارت پرسنلی، طراحی فولدر، فاکتور، قبض، کارت تبریک، ماگ و کاور و لیبل CD را نیز می‌توان طراحی و استفاده کرد.

گام موفق برای داشتن یک ست اداری حرفه‌ای، استفاده از عناصری مشخص مانند رنگ سازمانی، آرم، نوع و اندازه فونت، نشانی، شعار شرکت و توضیح فعالیت مربوطه است که همه اوراق اداری را هماهنگ و یکسان بنماید. اینجاست که یک طراح گرافیک حرفه‌ای به کمک شما خواهد آمد تا هویت بصری شرکت شما را شکل دهد و طراحی ست اداری مجموعه تجاری شما را آغاز کند.

فراموش نکنید که هر یک از اقلام اوراق اداری شما توسط صدها و هزاران مشتری، بارها دیده می‌شود، پس سرمایه‌گذاری برای داشتن یک طراحی ست اداری استثنایی، سرانجام شما را در دست‌یابی به اهدافتان کمک خواهد کرد.

اگر چه بسیاری در جهان به سمت ارتباطات بدون کاغذ پیش می‌روند ولی، واقعیت اینست که استفاده از تعدادی از اقلام اوراق اداری اجتناب‌ناپذیر است. شاید هنوز هم، نقطه شروع اتصال یک شرکت با یک مشتری بالقوه، از طریق یک مکاتبه اداری و یا یک کارت ویزیت است. بنابراین بهره‌ بردن از یک طراحی ست اداری بیاد ماندنی همراه با موفقیت در چاپ ست اداری خیره‌کننده، در شکل دادن برند تجاری شما و شخصیت بخشیدن به کسب و کار شما، سهم بسزایی دارد.

Corporate Identity letterhead . business Card
طراحی اوراق اداری

استفاده از کاغذ باکیفیت و مناسب، ‌در چاپ ست اداری می‌تواند آن‌‌ را حرفه‌ای‌تر در نظرها آورد. اگر شما یک نامه را که بر روی یک کاغذ بی‌کیفیت چاپ گردیده و داخل پاکتی قرار داده شده است که هیچ‌گونه سنخیتی با طراحی سربرگ آن ندارد، دریافت کنید، در مورد فرستنده چه فکر می‌کنید؟ پس برای جلوگیری از این تصور در مورد خود شما، بهتر نیست برای طراحی و چاپ ست اداری خود، هزینه کنید. مطمئن باشید مخاطبان شما، تفاوت بین یک کاغذ و چاپ باکیفیت را با یک کار ضعیف، درک می‌کنند.

چاپ ست اداری بهتر است در فرم‌های اختصاصی صورت گیرد تا هم بتوان چند قلم از اوراق اداری را با هم و از یک جنس کاغذ و یک تنظیم رنگ، چاپ و تهیه کرد و هم اینکه تحت تاثیر رنگ چاپ ست اداری سایر شرکت‌ها که در فرم مشترک با شما هستند (فرم عمومی)، قرار نگیرد.

در عملیات چاپ ست اداری باید به این موضوع توجه داشت که رنگ سازمانی شما ممکن است صد‌در‌صد، در همه اقلام، یکسان درنیاید. مثلا در سربرگ و پاکت نامه که بر روی کاغذ تحریر یا کتان چاپ می‌شوند، قطعا رنگ شما با رنگ سازمانی بکار رفته در کارت ویزیت که عموما بر روی مقوای گلاسه چاپ می‌شود، تفاوتی اندک خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با طراحی ست اداری در بخش‌های مختلف، ما آنها را به ترتیب زیر معرفی ‌می‌کنیم (لطفا با کلیک بر روی آنها، توضیحات بخش مربوطه را مطالعه فرمایید.):

 

بازدید از بخش نمونه کار طراحی ست اداری را به شما توصیه می‌کنیم.

برای آگاهی از هزینه طراحی ست اداری شرکت خود یا چاپ آن، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی ست اداری | چاپ ست اداری | طراحی اوراق اداری | چاپ اوراق اداری
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram