(021) 2269 5704

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک (Dynamic) همان‌گونه که از نامش پیداست، طراحی فعال و پویاست، بدین معنی که مطالب در آن هر روز یا در دفعات زمانی کوتاه تغییر می‌کند. بروزرسانی در وب سایت داینامیک اغلب توسط سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) صورت می‌گیرد. به کمک این نرم افزار که بخش مدیریتی (Control Panel) را در اختیار کاربر قرار می‌دهد به ‌راحتی می‌توان محتویات را بدون نیاز به داشتن اطلاعات فنی و تخصصی در زمینه ساخت وب سایت و دانش برنامه‌نویسی بروز کرد. حتی مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند مطالب خود را ثبت کنند و یا به اشتراک بگذارند مثلاً در قسمت نظرسنجی سایت.

هزینه اولیه طراحی وب سایت داینامیک و ساخت این مدل بالاست، اما بروزرسانی و نگهداری از آن با هزینه و وقت بسیار کمی توسط خود کاربر صورت می‌گیرد. سیستم‌های مدیریت محتوای وب سایت های داینامیک، امکانات عمومی را در اختیار مدیران وب قرار می‌دهند تا به خود به طراحی صفحات وب اقدام کنند و در صورتی که سفارش‌دهنده امکانات خاصی را در نظر داشته باشد، باید یک وب سایت اختصاصی سفارش دهد. در نظر داشته باشید طراحی سایت داینامیک می‌تواند چند صفحه‌ای، تک صفحه ای و یا ریسپانسیو باشد.

از مزایای طراحی سایت داینامیک اتصال آن به پایگاه داده است که به راحتی می‌توانید اطلاعات را به صورت ساختاریافته و سازمان‌یافته برای ایجاد صفحات وب به شکلی که کاربر می‌خواهد استخراج کنید. همچنین به روز رسانی این‌گونه وبسایت ها به راحتی انجام می‌گیرد چون به جای اینکه چندین صفحه را تغییر دهید فقط اطلاعات پایگاه داده را به روز رسانی می‌کنید.

طراحی وب سایت داینامیک با دو روش مختلف ساخته می‌شود یک روش که مبتنی بر سیستم مدیریت محتوا است و دیگری که برنامه نویسی اختصاصی دارد.

در روش اول که هزینه ی کمتری نسبت به روش دوم دارد، کدنویسی کمتری به کار می‌رود و می‌تواند از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی شرکت طراحی سایت و یا cmsهای متن‌باز همچون جوملا، وردپرس، دروپال و ... استفاده کرد.

در روش دوم که در بخش طراحی سایت اختصاصی به تفصیل توضیح داد میشود کل سایت از ابتدا تا انتها به صورت اختصاصی برنامه نویسی می‌شود.

 

با مراجعه به بخش نمونه کار طراحی سایت داینامیک از کارهای ما در این زمینه دیدن کنید.

برای آگاهی از هزینه طراحی وب سایت داینامیک، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی سایت داینامیک | طراحی وب سایت داینامیک
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram