(021) 2269 5704

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی نوعی از طراحی وبسایت است که مطابق با نیازهای خاص مشتری ایجاد می‌گردد و تمامی امکاناتی که سفارش‌دهنده در نظر دارد برای او برنامه نویسی می‌شود. وقتی سفارش‌دهنده به سایتی بزرگ و پیچیده با قابلیت‌هایی خاص نیاز دارد که یک وب سایت داینامیک با سیستم مدیریت محتوایش قادر به پاسخگویی به آن نیازها نیست، می‌توان با یک طراحی سایت اختصاصی، تمامی انتظارات سفارش‌دهنده را برآورده ساخت. مرحله کدنویسی و طراحی برای سایت اختصاصی به طور جداگانه و خاص انجام می‌گیرد که هزینه‌های آن نیز بیشتر از سایت های داینامیک خواهد بود. در نظر داشته باشید که قابلیت‌های ریسپانسیو بودن و یا تک صفحه‌ای را می‌توان در این مدل نیز لحاظ کرد.

در طراحی وب سایت اختصاصی نیز مانند ساخت وب سایت های دیگر، ابتدا کلیه نیازها، قابلیت‌ها و انتظاراتی که سفارش‌دهنده از وبسایت خود دارد، آنالیز می‌شود. با توجه به اینکه در طراحی سایت اختصاصی، برنامه نویسی از ابتدا صورت می‌گیرد بنابراین بهتر است ابتدا یک ماکت کلی از تمام امکانات و قابلیت‌های سایت تهیه گردد و کوچکترین جزئیات در آن مشخص گردد تا برنامه نویسی و طراحی سایت اختصاصی با تمام جزئیات شکل گیرد.

معمولا قیمت طراحی سایت اختصاصی بعد از آنالیز و تحلیل کامل سایت مشخص می‌گردد تا هم زمان تقریبی پروژه و هم برآورد هزینه طراحی سایت به واقعیت نزدیک باشد.

بعد از برآورد هزینه و سفارش طراحی سایت و عقد قرارداد، پروژه طراحی سایت اختصاصی شروع می‌شود و پس از پایان مرحله برنامه نویسی وارد فاز درج کردن محتوای سایت (Data Entry) می‌شویم و سپس سایت آماده آپلود و بهره‌برداری خواهد بود. پس از راه اندازی سایت، تا چند ماه کل عملکرد وبسایت تحت نظر کارشناسان ما قرار می‌گیرد تا باگ‌ها و خطاهای احتمالی برطرف گردد. کلیه خدمات طراحي سايت در آساگرافیک دارای یکسال پشتیبانی سایت (پشتیبانی فنی) بصورت رایگان خواهند بود.

 

آخرین پروژه های ما را می‌توانید در بخش نمونه کار طراحی سایت اختصاصی مشاهده نمایید.

برای آگاهی از تعرفه طراحی وب سایت اختصاصی، با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: طراحی سایت اختصاصی | طراحی وب سایت اختصاصی
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram