(021) 2269 5704

ایجاد و راه اندازی وب سایت

برای ورود به عرصه کسب و کار اینترنتی و تجارت آنلاین اولین گام ایجاد و راه اندازی وب سایت مناسب، مطابق با نیازهای شما است. به هنگام راه اندازی سایت اولین نکته توجه به اهداف ایجاد وب سایت است. وبسایت باید کارآمد و ثمربخش باشد، ارائه دهنده خدمات و محصولات کارفرما و کمک کننده روند تجارت او باشد.

پس از تبیین هدف و استراتژی کلی از راه اندازی سایت، نوبت انتخاب طراح وب سایت حرفه ای است. در مطلب شرکت طراحی وب سایت، ما شاخص‌های این انتخاب را توضیح داده‌ایم. پس از این مرحله نوبت خرید هاست و دامین برای ایجاد وب سایت است. بهتر است که در انتخاب طراح وب سایت خود و میزان اعتبار و سابقه او، دقت کافی را به خرج دهید، تا بتوانید با خیالی آسوده، ثبت دومین و خدمات میزبانی وب هاستینگ را نیز به او بسپارید.

راه اندازی وب سایت مراحل مختلفی دارد، که در ابتدا مطالب و تصاویر بکر و جدید و غیر تکراری تهیه می‌شود. پس از ارائه مطالب به شرکت طراح سایت، نوبت به طراحی قالب وب سایت می‌رسد. وقتی کاربر یا بازدید‌کننده وارد وبسایت شما می‌شود، اولین چیزی که برای او جلب توجه می‌کند طراحی و رنگ‌بندی قالب وبسایت (گرافیک وب) است. طراحی قالب تاثیر زیادی بر برداشت کاربران از نحوه فعالیت شما دارد. پس به هنگام ایجاد وب سایت ارائه قالبی زیبا و استاندارد که متناسب با حیطه فعالیت کارفرما باشد مخاطب را ترغیب به ماندن و استفاده از آن می‌سازد.

پس از طراحی گرافیک سایت و همچنین ارائه پیشنهاد و مشاوره از سوی شرکت برای ایجاد وب سایت باکیفیت و حرفه ای، وارد فاز دیگری از راه اندازی وب سایت یعنی برنامه نویسی، پیاده‌سازی و اجرای ‌سایت می‌شویم. برنامه نویسی باید بروز و استاندارهای جهانی W3C در آن رعایت شده باشد. علاوه بر رعایت استانداردها در ایجاد وب سایت برای بارگذاری سریع و بدون اشکال صفحات وب، استفاده از تکنیک‌های بهینه سازی (سئو) و تعریف کلمات کلیدی صحیح و مرتبط، در موتورهای جستجو یکی از پراهمیت‌ترین و ضروری‌ترین مسائل در خدمات طراحی و راه اندازی وب سایت است. با شناسایی صفحات وب شما توسط موتورهای جستجوگر و افزایش آمار بازدیدکنندگان می‌توانید در عرصه فعالیت اینترنتی از رقبای خود پیشی بگیرید و شاید کم‌کم به مرحله‌ای برسید که شما را از هرگونه تبلیغ بی‌نیاز نماید.

توجه نمایید که برای موفقیت در کسب و کار تنها ایجاد وب سایت مهم نیست، بلکه بروز رسانی مطالب نیز ضروری است و نشان دهنده پویایی و فعالیت مستمر شما در عرصه دنیای مجازی می‌باشد.

آساگرافیک طراحی و راه اندازی وب سایت را با بکارگیری آخرین متد و رعایت استانداردهای بین‌المللی با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی مناسب به شما ارائه می‌دهد.

 

از بخش آخرین نمونه کارهای ایجاد و راه اندازی وب سایت توسط آساگرافیک بازدید نمایید.

برای آگاهی از قیمت طراحی وبسایت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی: ایجاد وب سایت | راه اندازی وب سایت | راه اندازی سایت
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
Instagram